🍪 Kjo faqe përdor cookie-t.
Duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin e cookie-ve tona.

Mëso më shumë Pranoj

Welcome, Bine ai venit, Mirësevini, Willkommen, BenvenutiEnglish Français Albanian Deutsch Italian

Rreth Nesh

Orizon Solutions

Nëpërmjet një vizioni të përgjithshëm dhe vëmendjes për çdo detaj, Orizon Solutions arrin të ofrojë një gamë të plotë të shërbimeve, duke ndihmuar markat të bëjnë një ndryshim në internet.

Vizioni ynë është të kontribuojmë vendimtarisht në krijimin e një bote ku dixhitalizimi ndihmon komunitetin në çdo aspekt të jetës së përditshme, duke efektivizuar proceset dhe promovuar vlerat reale.

I drejtuar nga misioni dhe vlerat, Orizon Solutions vetvetiu bëhet pionier trendësh në industri.!

Ne synojmë të ndihmojmë markat të zhvillojnë një sinergji të përsosur mes marketingut dixhital dhe atij tradicional.

Lexoni më tej

Qasja jonë?

Zgjidhje të personalizuara për çdo klient!

Ne trajtojmë klientët tanë me respekt dhe kujdes. Ne angazhohemi në çdo projekt dhe propozojmë zgjidhjet më të mira bazuar në nevojat dhe objektivat. Me idetë tona unike dhe zotërimin e algoritmeve online, arrijmë rezultate të jashtëzakonshme!

14 Vite Eksperienc

Ne ofrojmë shërbime ekskluzive.

Tarifat dhe shërbimet

Mobile and Desktop Applications

Mobile and Desktop Applications

Aplikacione të brendshme dhe të jashtme, për platforma mobile dhe desktop.

Zbulo më shumë

Digital Marketing

Digital Marketing

Ne propozojmë të pushtojmë botën dixhitale së bashku me ne, në 4 hapa të thjeshtë.
Zbulo më shumë

SEO Optimization

SEO Optimization

Biznesi juaj do të jetë në faqen e parë në Google.

Zbulo më shumë

Responsive Websites

Responsive Websites

A e dini se 80% e trafikut të një faqeje interneti vjen nga Telefonat?

Zbulo më shumë

2790

Projektet e përfunduara

586

Klientë të kënaqur

12

Çmime të fituar

Lini një takim

Fillo një projekt me ne

Mesazhi juaj është dërguar. Faleminderit!

Na vjen keq, por mesazhi juaj nuk mund të dërgohet. Ju lutemi na kontaktoni në telefon.

Orizon Solutions

Dëshironi të na tregoni për markën tuaj, apo keni ndonjë pyetje për ne?